AK Darıca'da Birlik Vurgusu!
AK Parti Genel Merkezi tarafından AK Parti Darıca İlçe Başkanlığı için aday gösterilen Ufuk Acay Basınla bir araya geldi.
01 Eylül 2020 - Salı 21:01

AK Parti Genel Merkezi tarafından Darıca ilçe kongresi öncesi yeniden aday gösterilen Avukat Ufuk Acay, Basınla ilçe binasında bir araya geldi. Toplantıya Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Kadın Kolları Başkanı Hülya Kodek, Darıca geçmiş dönem belediye başkanı Şükrü Karabacak, çok sayıda partili ve basın mensuları katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Ufuk Acay ve Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, birlik vurgusu yaptı. "Genel Merkezin adayı bizim adayımızdır" mesajı verildi. 

 

 

KONGREMİZİ DÜĞÜN HAVASINDA YAPACAĞIZ

Toplantıda bir konuşma yapan İlçe Başkan ve adayı Avukat Ufuk Acay: "Beni yeniden ilçe başkanlığı görevine layık gören Genel merkezimize ve Kocaeli teşkilatımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Darıca teşkilatı olarak 13 Eylül Pazar günü Sancaktepe’de kongremizi yapacağız. Bu sancağı yere düşürmeden yola emin adımlarla devam edeceğiz inşallah. Yükümüz ağır. Kongreye kadar ulaşabileceğimiz tüm parti mensuplarımıza ulaşacağız. Çok zor bir görevi üstelendiğimizi biliyoruz. Kongremiz inşallah düğün havasında geçecek" dedi.

 

 

GENEL MERKEZİN ADAYI BİZİM ADAYIMIZDIR

Daha sonra söz alan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Byık ise şöyle konuştu: "Genel Merkezimizin adayı bizim de adayımızdır. 8 yıl ilçe başkanlığı görevi yaptım. Bizlere düşen kırmadan dökmeden youmuza devam etmektir. Bundan sonraki süreçleri birlik ve beraberlik içinde aşacağız. Tek liste ile kongreye gideceğiz. Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. İkinci bir liste çıkarmak isteyen arkadaşlarda eminim genel merkezin kararına saygı duyacaklardır" dedi. 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...